סוכנים גלובליים
לוח הפלגות
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
ייצוא
מהארץ
ייבוא
לארץ

סוכנים גלובליים

בקבוצת תואם פועלים סוכני חברות גדולות ומרכזיות בתחום השילוח המקנים ללקוחותינו יתרון משמעותי בהליכי הייבוא והייצוא, מפחיתים את רמת הסיכון, ומוזילים את העלויות של מרכיבי שרשרת האספקה

בקבוצת תואם פועלים סוכני חברות גדולות ומרכזיות בתחום השילוח, ביניהם חברת Kerry Logistics וחברת J.F Hillebrand ו- TransOcean. סוכנים אלו מקנים ללקוחות קבוצת תואם יתרון משמעותי בהליכי הייבוא והייצוא, מפחיתים את רמת הסיכון, ומוזילים את העלויות של מרכיבי שרשרת האספקה. 

Kerry Logistics היא אחד התאגידים הבינלאומיים הגדולים והוותיקים ביותר הפועל באסיה. התאגיד החל לפעול בסין כבר לפני כ-60 שנה ומאז רכש ניסיון ומוניטין רבים. התאגיד מעמיד לרשות לקוחות קבוצת תואם מתקני לוגיסטיקה ואחסון בשטח של 3.5 מיליון מ"ר, 600 מרכזי עסקים, 8,000 כלי רכב, 19 אלף עובדים ופעילות ב-32 מדינות ואזורים. 

אתר חברת Kerry Logistics: 

http://www.kerrylogistics.com/eng/main/index.jsp?FromURL=web


J.F Hillebrand היא חברה עולמית המובילה ומתמחה במתן שירותים לוגיסטיים בתחום המסחר ביינות ומשקאות. לחברה נציגויות בכל שוק משקאות מרכזי ברחבי העולם, וניסיון של למעלה מ-150 שנה. החברה מפעילה 2,000 עובדים ב-84 מדינות. החברה מספקת שמיכות טרמיות המיוצרות במפעליה בעולם vinelinear לשמירת טמפרטורה בעת ההובלה הימית. 

אתר חברת J.F Hillebrand: 

http://www.jfhillebrand.com/SitePages/en/Default.aspx


Transocean היא החברה הגדולה בעולם לטיפול בהובלת נוזלים לא מסוכנים באמצעות Fexitanks. החברה מספקת ערכות להתקנה במכולות המותקנות על ידי צוותי החברה בישראל. 

מידע שימושי
שערי
מטבע
מחשבוני המרה מחשבוני עזר
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.09.2020
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.422 +0.322
אירו 4.0359 -0.387
ליש"ט 4.4184 -0.029
100 יין 3.267 +0.706
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
הרשם לקבלת הטבות ועדכונים