למה אנחנו?
לוח הפלגות
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
ייצוא
מהארץ
ייבוא
לארץ

למה אנחנו?

למה אנחנו?
למה אנחנו?

תואם היא קבוצה המעניקה פתרונות לוגיסטיים ופיננסיים מלאים בתחומי הייבוא והייצוא. יתרונה הבולט של תואם נובע מניסיון רב, איתנות פיננסית, וכלים ייחודיים הניתנים ללקוחותיה במיוחד בתחום המימון והלוגיסטיקה. יתרונות החברה מתורגמים להוזלת הליכי הייבוא והייצוא, הפחתת הסיכונים בכל אחד ממרכיבי הפרויקט והוזלת עלויות התפעול השוטפות עבור לקוחותיה. לחברה מערך מחשוב ייחודי בישראל למימון שרשרת אספקה המאפשר לחברה לשמור על מועדים מדוייקים של תשלום לספקי לקוחותיה בכל העולם ועמידה במועדי אספקה.

ניסיון: ניסיונה העשיר של תואם נובע משנים רבות של פעילות בתחום היבוא והיצוא שהחלו עוד בשנת 1975. הניסיון הרב, העומד לטובת לקוחות החברה, מאפשר מציאת פתרונות במהלך פרויקטים מורכבים. בנוסף, שנות פעילותה הרבות של תואם מקנות לה קרדיט במערכות וחברות בישראל וברחבי העולם, ופותחת דלתות עבור לקוחות הקבוצה. 

איתנות פיננסית ומימון ספקים: בשונה מחברות אחרות לתואם יש איתנות פיננסית הנובעת מהון עצמי, שמשמש למימון ספקים עבור לקוחות החברה. קבלת מימון ספקים באותה החברה בה מתבצע תהליך הייבוא והייצוא, הוא ייחודי לתואם, והדבר מאפשר ללקוח להוסיף שכבת מימון חוץ בנקאי נוספת, ולהגדיל את ההון החוזר העומד לרשות החברה.

ONE STOP SHOP: תואם מאפשרת ללקוחותיה לבצע את כל הליך הייבוא והייצוא במוקם אחד במתכונת של ONE STOP SHOP. כל אחד ואחד משלבי הייבוא והייצוא זוכים למענה מקצועי ומנוסה מצד קבוצת תואם, מרגע המימון הראשוני, עמילות המכס, פתיחת מכתבי האשראי, ביטוח המטענים, הובלה ימית/אווירת/יבשתית, מציאת מחסנים לאחסון המוצרים ברחבי העולם  ועוד מרכיבים רבים ומגוונים. ייעוץ וליווי לאורך כל שלבי הפרויקט עומדים לטובת לקוחות תואם וניתנים על ידי צוות המומחים המנוסה של הקבוצה. 

מיקור חוץ של שירותי רכש: תואם מספקת שירות זה  ללקוחות אשר  עבורם הליכי הייבוא והייצוא מהווים חלק משמעותי מתקציב ההוצאות. העובדה כי תואם מעניקה שירותי ייבוא וייצוא מלאים מאפשרת לחברות לוותר על הקצאת עובדים לטובת הנושא, ולמעשה לבצע OUTSOURCING  לשירותי הרכש של החברה. ניהול פרויקטים על ידי תואם חוסכת לחברה צורך בעובד מיומן שניתן להקצותו לטובת צרכיה האחרים של החברה. 

יתרונות החברה מתורגמות בסופו של הליך לדבר אחד: פרויקט ייבוא/ייצוא בעלויות נמוכות ככל שניתן, תוך הפחתה של הסיכונים ומקרי האי ודאות לאורך הפרויקט, והגעת המוצרים למקום יעדם תוך עמידה בלוחות זמנים ובקריטריונים שהציב הלקוח. 

 

מידע שימושי
שערי
מטבע
מחשבוני המרה מחשבוני עזר
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.09.2020
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.422 +0.322
אירו 4.0359 -0.387
ליש"ט 4.4184 -0.029
100 יין 3.267 +0.706
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
הרשם לקבלת הטבות ועדכונים