שאלות ותשובות

כיום, כמעט לכל העסקים בישראל יש אשראי בנקאי. אשראי בנקאי לרוב אינו תומך בעונתיות ומתאים אך ורק לתפעול השוטף של העסק. לעומת זאת, אנחנו יודעים לנתח את צרכי האשראי האמיתיים ולאפשר לעסקים לפעול גם בעתיד ולצמוח עם הפנים הקדימה. בנוסף, בנקים לא תמיד יודעים לבחון את הזירה העסקית על הצד הטוב ביותר עבור עסקים בענפים מסוימים. במצב כזה, הפנייה למימון חוץ בנקאי ובניית תמהיל אשראי מותאם אישית תוך התחשבות בכלל הסוגיות הנוגעות לעסק שלך, היא הדרך הטובה ביותר לביצוע הייבוא בעסק.

אכן, קיימות בשוק מספר חברות העוסקות במימון חוץ בנקאי, יחד עם זאת, אנחנו מספקים מספר פתרונות ייחודיים אשר מבדלים אותנו מהמתחרים ומבטיחים לכם את הפתרון הטוב ביותר:

  • התמחות במימון – צוות ההנהלה והאנליזה בחן וניתח מאות ואף אלפי עסקאות מימון ומשכך, נצבר ידע רב שעוזר לנו להתאים לכם את המימון ליכולותיכם. במרבית המקרים, נוכל לעזור לכם לשפר את תנאי העסקה ו/או להחליט לוותר עליה אם נראה לכם את הסיכונים שאולי לא הייתם ערים להם.
  • יציבות פיננסי– במהלך 2020 נרכשה החברה על ידי חברת DBSI  לאחר בחינה מדוקדקת של ביצועי החברה והאיתנות הפיננסית שלה. ההון העצמי של תואם מאפשר לממן ספקים עבור לקוחות החברה ולשלם לספקים השונים גם בשם הלקוחות. תהליך זה הוא ייחודי לתואם, מספק לכם יציבות ומאפשר לחברה לדאוג לבטוחות נוספות עבור ההלוואה הניתנת לעסקים.
  • ליווי לכל אורך הדרך – בזכות ההיכרות המעמיקה של חברת תואם עם כלל שלבי הייבוא, אנחנו לא מסתפקים במתן הלוואה בלבד אלא מלווים אתכם לכל אורך הדרך. אנחנו עוקבים אחרי כל תנועה של הסחורה ושל הכסף במהלך כלל שלבי העסקה. כמו כן, חברת תואם מעסיקה פקידי ייבוא שיודעים לוודא במדויק שהכסף שלכם אכן מגיע לידיו של הספק שלכם, במקביל להגעת הסחורה לישראל.
  • בחינה עניינית של העסק שלכם- בין עובדי החברה נמנים אנליסטים מהשורה הראשונה. בזכות הנסיון והידע הרב שיש ברשותם, הם מסוגלים לנהל סיכונים ברמה הגבוהה ביותר ולבחון יחד אתכם את העסק שלכם, באופן אובייקטיבי וענייני. כך, גם אם אתם פועלים בענף מוטה סיכון אך העסק שלכם נמצא בצמיחה, המומחים שלנו יוכלו לספק לכם את פתרון המימון המיטבי שיתמוך בצמיחה של העסק שלכם.
  • הוגנות – אנחנו לעולם לא ניתן לכם מימון לעסקה שאנו חושבים שהיא לא טובה לכם, גם אם תתנו לנו את כל הבטחונות שיבטיחו את הכסף שנתנו. אנו מאמינים באשראי בריא שמיועד לצמיחה ולא באשראי שמעמיס לשווא על החברה.

אנחנו מספקים מימון של עד 100% מערך הסחורה במימון ייבוא, עד 100% משווי נכס נדל"ן ועד 100% מגובה החשבונית בפקטורינג – הכל כתלות בחוזק הלקוח ובמהות העסקה.

מיד עם תחילת העבודה אנחנו מגדירים לכל לקוח מסגרת הלוואות המותאמת באופן אישי ליכולות הפיננסיות של אותו הלקוח. זאת, הן כדי לוודא החזר מיטבי של ההלוואה והן כדי לוודא שאתם תוכלו לפעול תחת מסגרת שתתמוך בגדילה ובצמיחה העסקית שלכם בצורה אופטימלית.

החל מחודשיים וכלה ב 24 חודשים. הכל כתלות בשימוש באשראי, בבטחונות ובחוזק הלווה.

כן! אחד מהיתרונות המשמעותיים שלנו הוא ביכולת לייצר פתרונות למימון ולממן גם במידה שקיים שעבוד שוטף לאחד הבנקים, ובכך לאפשר לכם להמשיך לפעול לאורך זמן.

אנחנו תומכים בכל אחד משלבי העסקה ויודעים לבנות אותה כך שנצמצם גם לכם וגם לנו את הסיכון. במימון ייבוא אנו ניכנס למימון עם פתיחת ההזמנה עבור הספק, בפקטורינג ניכנס לעסקה לאחר אישור קבלת התמורה ובנדל"ן, ניכנס לעסקה במקביל לשיעבוד הנכס לטובתנו.

כל עסק הנדרש לאשראי של כחצי מיליון ₪ ומעלה.

צור קשר